Řízení výroby minerální vaty

Chcete nezávazně poptat produkty, ceny, vybavení,...


Pište na
info@pohony-toshiba.cz

Volejte od 8 do 17
+420 731 448 656

Nebo použijte
> > > poptávkový formulář

> > > máme Vám zavolat?

TM IZOVAT „OBIO“LLC Ukraine

Společnost TM IZOVAT „OBIO“LLC působí na trhu výroby čedičové tepelné izolace na Ukrajině již od roku 2010. V roce 2017 byla zahájena stavba druhého výrobního závodu v Zhytomyru, tedy kompletní druhé výrobní linky minerální vaty. Generálním dodavatelem technologie byla naše partnerská společnost ENETEX Technology, po jejímž boku jsme dodávali elektročást kompletní výrobní linky, kterou jsme zprovoznili v roce 2018.

Rozsah dodávky:

Našim úkolem bylo dodání kompletní elektrotechnické části výrobní linky na minerální vatu – od zavážení materiálu, tavení ve vysoké peci, rozvlákňování taveniny, skládání vaty, vážící dopravníky, kompresi vaty, polymerizační komory, pojivového hospodářství, řezání a ukládání vaty, recyklace zbytků a fenolových vod, až po čištění odplynů z kupolové pece i další výroby. Dodávka zahrnovala projekt silnoproudu i slaboproudu, projekt měření a regulace, tvorbu a implementaci řídícího SW a vizualizace s archivací dat. Rozsah dodávky zahrnoval jak projektové práce, tak výrobu a dodávku všech rozvodných skříní, dodávku polní instrumentace, veškerých frekvenčních měničů, montážního materiálu, šéfmontáž na místě a následně oživení, provedení všech zkoušek a předepsaných testů a uvedení linky do provozu s produktem. 

Součástí dodávky je dodávka 69 frekvenčních měničů Toshiba - VF AS3 s různým výkonem - 48 ks s výkonem do 15 kW a 10 ks s výkonem do 250kW. Frekvenční měniče byly dodávány s příslušenstvím, jako jsou komunikační karty atd.

 

Fotogalerie

Chcete nezávazně poptat produkty, ceny, vybavení,...


Pište na
info@pohony-toshiba.cz

Volejte od 8 do 17
+420 731 448 656

Nebo použijte
> > > poptávkový formulář

> > > máme Vám zavolat?